18 Mart 2014 Salı

Merhaba,
En son geçen salı yazmışım, insanda yazma keyfi bırakmıyor maalesef yaşanan bu son olaylar. Olmayan keyfim iyice kaçtı. Çocuklarımı nasıl korucam, nasıl büyütücem diye kara kara düşünüyorum. Aslında önümüzde çok güzel bir fırsat var "Seçim" , ama maalesef bu seçimden de ümidim yok.

Ayy neyse, sizinde içinizi karartmaya gelmedim buraya. Bugün salı ya, ben salıları sevmiyorum ya, ondan bu karamsarlığım. Havalar ısınmaya başladı tekrar. Bahar geliyor, ağaçlar gibi insanların ümitleride yeşeriyor bu mevsimde. Adımdan sanırım ben Bahar mevsimini çoook seviyorum.

Şaşıracaksınız ama haftasonu alışveriş yapmadım, evet bunu başardım :) Sadece kızlarım için kitap aldım, matemetikleri gelişssin diye. Bir de National Kids'e abone oldum, geçen seneye kadar Meraklı Minik dergisine üyeydik, ama artık o dergi kızlarımı kesmez oldu, bebekler içinmiş,(kendilerinin tanımı) o yüzden bizde bu dergiye transfer olduk. Bir de ilk üyelikte hediye olarak Volkan Yapma Seti gönderdiler. Onu da hemen denedik ve çığlıklar eşliğinde volkanımızı patlattık :) Ama sirke yüzünden iğrenç koktu, belirtmeden geçemicem :)


Bunun dışında haftasonunda hiç bişey yapmadım, hastaydım bol bol yattım, hiç bişey yiyemedim, İşte böyle saçma sapan gereksiz bir hafta geçmiş oldu, umarım bu hafta çoook güzel geçer, sağlıklı ve mutlu oluruz.

Hiç yorum yok: